Babilonia ( „Bajka”)

Urodziła się w 1999 roku.

Wszyscy, którzy myślą, że to staruszka, zawiodą się, bo Bajka jest młoda ciałem i duchem. Jej znakiem charakterystycznym jest bujna grzywka i biała chrapka. Jest energiczna, chętnie wykonuje polecenia jeźdźca. Jej imię opisuje ją doskonale… to koń z bajki! Doskonale nadaje się w teren dla zaawansowanego jeźdźca. Spokojna przy czyszczeniu.

Rafael („Rafał”)

Urodził się w 2010 roku.
Jest bardzo dobrym skoczkiem i świetnym towarzyszem w terenie, nie płoszy się podczas treningu, Dzielny i odważny, a jego unikalna maść zawsze przyciąga uwagę jeźdźców.

Polisa („Pola”)

Urodziła się w 2003 roku.
Maścią jest podobna do Dugi, ale ma drobniejszą budowę. Świetna w terenie. Idealnie nadaje się do jazdy pod dziećmi, jest posłuszna, nie płoszy się. W czasie czyszczenia jest potulna jak baranek. Lubi szybkość, docenia to szerokie grono jeźdźców. Ma charakterystyczną czarną plamkę na lewym boku. Nie lubi skakać.

Mandragorra („Mandra”)

Urodziła się w 2011 roku .
Jest nowym nabytkiem w naszej stajni, a już zaprzyjaźniła się z naszą kochaną Figą, bardzo dobrze skacze. Zaawansowani jeźdźcy bardzo chętnie biorą ją na jazdy.

Manto Morani („Monte”)

Urodził się w 2010 roku.
Jest koniem wymagającym, dla doświadczonych jeźdźców. Dobrze skacze, jest odważny w terenie.

Figa

Urodziła się 2003 roku.
Umie i potrafi dobrze skoczyć, jest śmiałym i odważnym koniem, ma bardzo wygodny galop. Ulubienica dzieci.

Duga

Urodziła się w 2005 roku.
Jest największym koniem w naszej stajni i to ona jest przywódcą całego stada. Pomimo swojej wielkości jest koniem spokojnym i zrównoważonym. Ma przyjazną naturę, miłe usposobienie i dąży do kontaktu z człowiekiem. Bardzo spokojna podczas jazdy, zarówno w terenie jak i na padoku. Nadaje się dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców.

Dynastia („Dymka”)

Urodziła się w 2005 roku.
Jest miłym i towarzyskim koniem. Oaza spokoju i mistrzyni ZEN 🙂 Dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców.

Kalista („Kala”)

Urodziła się w 2002 roku.
Jest z nami od początku istnienia stajni. Łagodna, ale złośliwa dla innych koni. Jest niezwykle spokojnym, godnym zaufania i oddanym przyjacielem. Nie płoszy się, posłusznie wykonuje polecenia jeźdźca, w razie problemów (chociażby upadku) od razu można ją zatrzymać i opanować sytuację, dlatego bez obaw dajemy ją osobom początkującym, tzw. „koń profesor”. Do tego świetnie skacze.

Chalcedon („Siwy”)

Urodził się w 2014 roku.

Koń niezwykłej urody. Jest wysoki, łagodny i niezwykle towarzyski. Zgrabnie i miękko nosi jeźdźca. Wygodny w kłusie i w galopie. Jest to najmłodszy koń w naszym stadzie.

Eleni („Elunia”)

Urodziła się w 2013 roku.

Ma charakterystyczną gniadotarantowatą maść i niespotykanie czerwone obwódki oczu. Od połowy lutego 2018 mieszka z nami, starając się zgrać z resztą stada. Poznajemy się wzajemnie licząc na wielką miłość.

    Copyright © 2017 Maltanka