Rafael („Rafał”)

Urodził się w 2010 roku.

Bardzo dobrze skacze, jest świetnym towarzyszem w terenie, nie płoszy się również podczas treningów. Zawsze chętny do pracy i odważny, a jego zjawiskowa maść przyciąga uwagę jeźdźców.

Eleni

Urodziła się w 2013 roku.

Klacz o pięknym, tarantowatym umaszczeniu. Jest świetnym i utalentowanym skoczkiem. Chętnie chodzi w tereny, podczas których jest grzeczna i ostrożna. Jest bardzo wygodna i przyjazna.

Chalcedon („Siwy”)

Urodził się w 2014 roku.

Wysoki wałach niezwykłej urody, z dużymi możliwościami skokowymi. Tereny na nim to czysta przyjemność. Zgrabnie i miękko nosi jeźdźca, wygodny w kłusie i w galopie.

Mandragorra („Mandra”)

Urodziła się w 2011 roku .

Dobrze zbudowana, potężna i piękna klacz. Ma ogromne serce do skoków. Na placu żwawa i energiczna, chętnie pracuje i wykonuje różne ćwiczenia.

Manto Morani („Monte”)

Urodził się w 2010 roku.

Jest koniem wymagającym skierowanym dla doświadczonych jeźdźców. Świetny wierzchowiec na leśne wyprawy. Nie jest zbyt wygodny, ale tą niedogodność wynagradza przyjemnymi i profesjonalnymi treningami na jego grzbiecie. 

Kalista („Kala”)

Urodziła się w 2002 roku.

Jest z nami od początku istnienia stajni. Łagodna, ale złośliwa dla innych koni. Nie płoszy się, posłusznie wykonuje polecenia jeźdźca, w razie problemów (chociażby upadku) od razu można ją zatrzymać i opanować sytuację, dlatego bez obaw dajemy ją osobom początkującym, tzw. „koń profesor”.

Dynastia („Dymka”)

Urodziła się w 2005 roku.

Jest miłym i towarzyskim koniem. Wprowadziła wielu naszych jeźdźców w pierwsze galopy, skoki i tereny. Oaza spokoju i oddana przyjaciółka. Świetna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców.

Wilson („Willy”)

Urodził się w 2015 roku.

Bardzo kontaktowy i przyjazny wałach. Cudowny w terenie, zawsze gotowy na odkrywanie nowych leśnych tras. Na jazdach uważny, stara się słuchać i wykonywać polecenia jeźdźca. Przy czyszczeniu i siodłaniu niezwykle grzeczny i spokojny.

Texas („Tadzio”)

Urodził się w 2014 roku.

Kontaktowy i przyjazny kucyk. Grzeczny przy siodłaniu i zabiegach pielęgnacyjnych. Na jazdach uważny na pomoce jeźdźca, wygodny, pod dobrym jeźdźcem potrafi wykazać się w skokach. Zapewnia tereny pełne przygód.

Troja Xara („Troja”)

Urodziła się w 2015 roku.

Sportowy kucyk z ogromnym sercem do skoków. Bardzo grzeczna i spokojna w terenie. Ma cudowny temperament, wręcz lgnie do ludzi.

Cyganka

Urodziła się w 2014 roku.

Jest dobrym skoczkiem i ujeżdżeniowcem, chętnie pracuje z jeźdzcem. Jest wrażliwa na komendy, bardzo żwawa i energiczna.

Abstrakcja („Abi”)

Urodziła się w 2015 roku.

Jest młodą i dość wymagającą klaczą o przepięknej urodzie. Na treningach potrzebuje pewnego i zdecydowanego jeźdźca. Grzeczna w obejściu, z ziemi bardzo łagodna i przyjazna w stosunku do człowieka.

Korona

Świetny koń dla początkujących i zaawansowanych jeźdzców, dzięki jej niezmiennej od lat chęci współpracy. Nauka jazdy z nią to czysta przyjemność.

Kartagina

Delikatna i wrażliwa klacz. Piękna linia grzbietu, smukłe nogi. Kartagina nwręcz płynie w galopie. To prawdziwa arystokratka wśród koni. Sprawdza się w ujeżdżeniu, skokach oraz w terenie.

    Copyright © 2017 Maltanka