OBÓZ ZIMOWY

OBÓZ ZIMOWY

OBÓZ ZIMOWY

OBÓZ ZIMOWY

OBÓZ ZIMOWY

OBÓZ ZIMOWY

Obóz konny to propozycja dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat. Mamy dziesięcioletnie doświadczenie w organizacji obozów i wiemy, jakie są potrzeby naszych młodych adeptów jeździectwa. Oferujemy naukę jazdy od podstaw (na lonży), a także doskonalenie już nabytych umiejętności. Ze względu na wspaniałe położenie naszego ośrodka w pięknej okolicy, zapewniamy również możliwość wyjazdu w teren. Wszystkie jazdy oraz zajęcia z zakresu pielęgnacji koni prowadzą doświadczeni i posiadający uprawnienia instruktorzy. Obóz liczy piętnaścioro dzieci.

W ramach obozu konnego oferujemy:

2 godziny nauki jazdy konnej dziennie
krytą ujeżdżalnię gwarantującą odbycie się jazdy w przypadku gorszej pogody
małe, 15-osobowe grupy
naukę na lonży i maneżu w zależności od stopnia zaawansowania uczestnika
naukę jazdy na oklep
treningi skokowe dla zaawansowanych jeźdźców
wyjazdy w teren, pławienie konia
wykłady z zakresu:
pielęgnacji, żywienia, podstaw anatomii konia, umaszczenia, ras, zasad bezpiecznego i właściwego postępowania z koniem, dopasowania i rodzajów sprzętu jeździeckiego, teorii jazdy konnej, lonżowania i wielu innych
zajęcia praktyczne z lonżowania, oceny stanu zdrowia i wieku konia, pielęgnacji
opiekę instruktora oraz wychowawców
komfortowe zakwaterowanie w nowych, dużych pokojach z łazienkami
darmowy bezprzewodowy internet w pokojach
smaczną, zdrową i ekologiczną kuchnię
ubezpieczenie NNW
pamiątkową sesję zdjęciową z końmi
otwartą stajnię, czyli możliwość spędzania wolnego czasu przy koniach

ZAKWATEROWANIE: GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE MALTANKA

KONIE TO NASZE ŻYCIE, NASZA PASJA

Jazda konna to jedyna dyscyplina sportowa, która umożliwia zbudowanie wyjątkowej relacji pomiędzy człowiekiem i zwierzęciem. Ten, kto choć raz spróbował przygody na końskim grzbiecie, wie, że to przeżycie nieporównywalne z niczym innym. Do naszych koni podchodzimy z szacunkiem i miłością, a one odwdzięczają się oddaniem, spokojem i zaangażowaniem. Nasi instruktorzy posiadają szeroką wiedzę na temat koni, wszelkie uprawnienia do nauki jazdy konnej i doświadczenie w prowadzeniu jazd w bezpiecznej i spokojnej atmosferze. Mamy to szczęście, że nasza pasja jest naszą pracą i sposobem na życie!

TRENERZY I INSTRUKTORZY

Nasza kadra składa się z młodych, ambitnych i kreatywnych instruktorów i wychowawców. Wszyscy posiadają kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, z pasją podchodzą do tego, co robią. Indywidualne podejście do każdego z uczestników pozwala im na dokładne ocenienie umiejętności, możliwości i zdolności każdego z nich. Jako świetni pedagodzy umieją budować relacje w grupie oparte na zasadach fair play i wzajemnej pomocy, dzięki czemu unikają zbędnej rywalizacji.

JACEK PRUSZKOWSKI

Jacek konno jeździ od zawsze a konie to pasja której poświęca większość życia. Jacek jest wybitnym instruktorem jazdy konnej i rekreacji ruchowej. Jego umiejętności zostały nagrodzone srebrną odznaką jeździecką. Swoich podopiecznych Jacek skrupulatnie uczy postępowania i budowania relacji z końmi, obslugi sprzętu jeżdzieckiego, technik jeździectwa i skoków, a także zasad i dyscypliny niezbędnych dla bezpieczeństwa. Jest znanym i lubianym szkoleniowcem, który potrafi perfekcyjnie zaprezentować wiedzę w praktyce. Cieszymy się że Jacek jest z nami już 7 lat!

EDYTA KUNDA

Życiową pasją Edyty jest sport, a w jej sercu mieszkają góry. Na codzień trenuje biegi, a kiedy tylko nadarza się okazja intensywnie eksploruje górskie szlaki oraz uprawia wspinaczkę. Edyta jest kwalifikowanym wychowawcą i animatorem zajęć z dziećmi. Dzięki swojej pasji i pozytywnej postawie doskonale nawiązuje kontakt z młodzieżą której zaszczepia miłość do sportu i natury.

WARUNKI OBOZÓW KONNYCH

Warunkiem przyjęcia na obóz jest:

  • wpłata zaliczki wysokości 500 zł na konto: ING BANK: 75 1050 1807 1000 0090 6200 8124Maltanka Szuba Grażyna, Różnowo 52, 11-001 Dywity
  • w tytule przelewu prosimy wpisać:imię i nazwisko uczestnika oraz termin pobytu
  • uregulowanie pełnej ceny najpóźniej w dniu rozpoczęcia obozu
  • dostarczenie uzupełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z pisemną zgodą rodziców.

Koszt obozu – 2700 zł.

Koszt półzimowiska – 1350 zł.

 

Pobierz kartę kwalifikacyjną uczestnika obozu

Pobierz kartę kwalifikacyjną uczestnika obozu

TERMINY OBOZÓW

STYCZEŃ 2023

LUTY 2023

TURNUS OD DNIA DO DNIA POZOSTAŁO MIEJSC
1. półzimow. 22 I 28 I 6

2. stacjonarne

29 I 04 II 10
. . .
TURNUS OD DNIA DO DNIA POZOSTAŁO MIEJSC
3. stacjonarne 12 II 18 II 11
. . . .
. . . .

Informacje dodatkowe

  • Obóz zaczynamy śniadaniem o godz. 9:00 w niedzielę. Jeżeli będziecie mieć Państwo kłopot z dotarciem na godzinę 9:00, czekamy na dzieci do godziny 14:00.
  • Karty kwalifikacyjne przesyłacie Państwo mailem, a oryginał dzieci przywożą ze sobą.

    Copyright © 2017 Maltanka