Obóz sportowy skierowany jest do dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Pasja to coś, co dodaje człowiekowi skrzydeł, mobilizuje go do działania i aktywnego, świadomego życia. Szeroki wachlarz zajęć sportowych: codzienne różne aktywności pod okiem profesjonalnych instruktorów pozwolą Państwa dziecku wybrać dziedzinę, w której czuje się najlepiej i odkryć swoją pasję, a Państwu otworzą możliwości pielęgnowania jej i budowania dzięki temu wzajemnej więzi pełnej radości, jaką przynosi uprawianie sportu. Obóz liczy dwanaścioro dzieci.

W ramach obozu sportowego oferujemy:

warsztaty z żeglarstwa
wspinaczkę
jazdę konną
tenis ziemny
nurkowanie
zajęcia ogólnorozwojowe w parku linowym
opiekę instruktora oraz wychowawców
codzienne aktywności
komfortowe zakwaterowanie w nowych, dużych pokojach z łazienkami
darmowy bezprzewodowy Internet w pokojach
smaczną, zdrową i ekologiczną kuchnię
ubezpieczenie NNW
pamiątkową sesję zdjęciową

ZAKWATEROWANIE: GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE MALTANKA

SPORT TO NASZE ŻYCIE, NASZA PASJA

Sport to dla nas coś więcej niż tylko aktywna forma spędzania wolnego czasu. Sport to sposób na utrzymanie dobrej kondycji, sprawności psychoruchowej oraz na pokonywanie barier przy jednoczesnym czerpaniu przyjemności i radości z aktywności fizycznej. Zapewniamy nowoczesny sprzęt sportowy i młodą, ambitną kadrę wychowawców, dla której sport to synonim życia.

PRZYKŁADOWY PLAN OBOZU SPORTOWEGO

NIEDZIELA

 • rozdzielenie pokoi, spotkanie wprowadzające etc.
 • zajęcia ogólnorozwojowe na Orliku w Kieźlinach

PONIEDZIAŁEK

 • tenis
 • jazda konna

WTOREK

 • żaglówki (zajęcia z żeglarstwa na jeziorze Krzywym)
 • ścianka wspinaczkowa

ŚRODA

 • park linowy
 • zajęcia ogólnorozwojowe

CZWARTEK

 • nurkowanie
 • zajęcia ogólnorozwojowe

PIĄTEK

 • park trampolin
 • jazda konna

SOBOTA

 • zajęcia ogólnorozwojowe
 • pożegnanie, wyjazd

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu zajęć.

TRENERZY I INSTRUKTORZY

Nasza kadra składa się z młodych, ambitnych i kreatywnych instruktorów i wychowawców. Wszyscy posiadają kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, z pasją podchodzą do tego, co robią. Indywidualne podejście do każdego z uczestników pozwala im na dokładne ocenienie umiejętności, możliwości i zdolności każdego z nich. Jako świetni pedagodzy umieją budować relacje w grupie oparte na zasadach fair play i wzajemnej pomocy, dzięki czemu unikają zbędnej rywalizacji.

JACEK PRUSZKOWSKI

Jacek konno jeździ od zawsze a konie to pasja której poświęca większość życia. Jacek jest wybitnym instruktorem jazdy konnej i rekreacji ruchowej. Jego umiejętności zostały nagrodzone srebrną odznaką jeździecką.
Swoich podopiecznych Jacek skrupulatnie uczy postępowania i budowania relacji z końmi, obslugi sprzętu jeżdzieckiego, technik jeździectwa i skoków, a także zasad i dyscypliny niezbędnych dla bezpieczeństwa.
Jest znanym i lubianym szkoleniowcem, który potrafi perfekcyjnie zaprezentować wiedzę w praktyce.
Cieszymy się że Jacek jest z nami już 7 lat!

IGOR BARTOSZEWICZ

Nurkować zaczął w 1994 roku i bardzo mu się to spodobało. 5 lat później zdał egzamin na instruktora PADI, będąc prezesem klubu DP/CMAS. Oj wtedy się działo … 🙂
Od tamtej pory co roku szkoli się podnosząc swoje kwalifikacje. Szkolił się w różnych federacjach zdobywając uprawnienia nurkowe i instruktorskie. Jest instruktorem PADI, LOK/CMAS, SDI/TDI, HSA, SSI. Od 2010 roku samodzielnie prowadzi Centrum Niezwykłych Nurkowań KROKODYLE w Olsztynie. Pierwsze uprawnienia Instruktora Trenera zdobył w 2010 roku, pięć lat później został Instruktorem Trenerem SSI i myśi, że SSI jest najlepszą federacją nurkową na świecie. Uważa, że nurkowania uczy instruktor i federacja tu nie ma większego znaczenia. Znaczenie ma to czy federacja się rozwija i pomaga instruktorowi oraz daje mu jak nawięcej środków dydaktycznych by maksymalnie pomóc w szkoleniu.

EDYTA KUNDA

Życiową pasją Edyty jest sport, a w jej sercu mieszkają góry. Na codzień trenuje biegi, a kiedy tylko nadarza się okazja intensywnie eksploruje górskie szlaki oraz uprawia wspinaczkę.
Edyta jest kwalifikowanym wychowawcą i animatorem zajęć z dziećmi. Dzięki swojej pasji i pozytywnej postawie doskonale nawiązuje kontakt z młodzieżą której zaszczepia miłość do sportu i natury.

PAWEŁ NAGUSZEWSKI

Paweł to prawdziwy ekspert i miłośnik wspinaczki. Od 1998 roku członek Klubu Wysokogórskiego w Olsztynie, obecnie pełni funckje wiceprezesa. Swoją pasję wspinacza rozwija we wspinaczce skalnej oraz wysokogórskiej, a także w roli mentora jako Instruktor sportu – wspinaczka sportowa.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w roli instruktora wspinaczki na eventach firmowych, rodzinnych oraz animatora wspinaczki dla dzieci, Paweł doskonale wie jak zorganizować niesamowitą przygodę.
Kiedy Paweł się nie wspina, z chęcią pozostaje w ruchu oddając się turystyce wysokogórskiej, żeglarstwie lub kolarstwie.

KRZYSZTOF BADUREK

Krzysztof to wielki mistrz tenisa i wieloletni prezes W-MZT. Napędzany ogromną pasją do tego sportu Krzysztof przez lata zdobywał wszystkie tytuły mistrzostw naszego regionu w różnych kategoriach wiekowych, od formuły open po kategorie amatorskie. Na jego koncie widnieją takie tytuły jak Międzynarodowy Mistrz Polski ITF Sopot z 2007 oraz 2012 roku, dwukrotny Międzynarodowy Mistrz Polski w grze podwójnej w parze z Ryszardem Sosnowskim. Jest też byłym były zawodnikiem i współzałożycielem LKS, Budowlani, OKT JODLOWA i KT JAKUBOWO OLSZTYN.
Aktualnie Krzysztof odnosi sukcesy w charakterze trenera. Posiada wyższe wykształcenie mgr. pedagogika oraz wychowanie fizyczne i licencję instruktora PZT – licencja nr 143. Specjalizuje się w doskonaleniu umiejętności tenisowych ukierunkowanych na odnoszenie sukcesów na korcie, a wśród jego wychowanków nie brak medalistów Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych: tj. Małgorzata Listowska, Cezary Zawal, Marcin Umbras, Paweł Umbras, Karolina Dziubanii, Marcelina Podlińska, Mikołaj Borkowski.
Krzysztof jest organizatorem licznych turniejów i przedsięwzięć związanych z tenisem o wymiarach lokalnych, krajowych i międzynarodowych.

WARUNKI OBOZÓW SPORTOWYCH

Warunkiem przyjęcia na obóz jest:

 • wpłata zaliczki wysokości 500 zł na konto:ING BANK: 75 1050 1807 1000 0090 6200 8124Maltanka Szuba Grażyna, Różnowo 52, 11-001 Dywity
 • w tytule przelewu prosimy wpisać:imię i nazwisko uczestnika oraz termin pobytu
 • uregulowanie pełnej ceny najpóźniej w dniu rozpoczęcia obozu
 • dostarczenie uzupełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z pisemną zgodą rodziców.
Koszt obozu – 1850 zł

Pobierz kartę kwalifikacyjną uczestnika obozu

Pobierz kartę kwalifikacyjną uczestnika obozu

TERMINY OBOZÓW

CZERWIEC/LIPIEC 2019

SIERPIEŃ 2019

TURNUS OD DNIA DO DNIA POZOSTAŁO MIEJSC
1. 23 VI 29 VI 0
2. 30 VI 06 VII 0
3. 07 VII 13 VII 0
4. 14 VII 20 VII 0
5. 21 VII 27 VII 0
TURNUS OD DNIA DO DNIA POZOSTAŁO MIEJSC
6. 28 VII 03 VIII 0
7. 04 VIII 10 VIII 0
8. 11 VIII 17 VIII 0
9. 18 VIII 24 VIII 0
10. 25 VIII 31 VIII 7

Informacje dodatkowe

 • Obóz zaczynamy śniadaniem o godz. 9:00 w niedzielę. Jeżeli będziecie mieć Państwo kłopot z dotarciem na godzinę 9:00, czekamy na dzieci do godziny 14:00.
 • Karty kwalifikacyjne przesyłacie Państwo mailem, a oryginał dzieci przywożą ze sobą.
 • Długość oraz częstotliwość zajęć uzależniona jest od warunków pogodowych. Jeśli zajęcia przepadają z powodu ulewy, odrabiamy je, gdy tylko jest to możliwe.
  Jeśli natomiast będzie dokuczał nam upał, zajęcia będą odbywać się we wczesnych godzinach rannych i późnym wieczorem.

    Copyright © 2017 Maltanka